Zde se dozvíte mnohé nejen z elektrotechniky, ale i z dějin a současnosti letecké techniky i dějin světa, též rady a triky, jak pořídit dobré fotografie.
Pozor, vyhledávač pracuje především na soubory uložené mezi lety 2008 a 2012, nové soubory nahrané od 1.1. do 1.7. 2013 z 99,5% nesnímá!!!, novější soubory nejsou problém.

Velký dárek pro malé i velké Adminy

Z dílen Microsoftu vyšla již před nějaký časem naprostá pecka, která navíc konečně dospěla. Aplikace Admin center z dílen Microsoftu je jednoduchým nástrojem pro centrální správu všeho, co žije na platformě Windows.
Aplikaci je možné nasadit i v nedoménovém prostředí a je dostatečně robustní, aby zvládla spravovat i poměrně velká prostředí (osobně ji užívám na správu 300 PC a 8 serverů ve 3 doménách zároveň). Rozhodně se nejedná o náhradu Systém Centeru, tomu se neblíží ani zdaleka, ale někdy může být její jednoduchost naopak i výhodou.

Aplikce umožňuje pomocí online přístupu spravovat počítače, servery, clustery a vše integrovat s Azure službami. Admin center je možné instalovat na Windows server 2019, Windows server 1803 a novější a Windows 10 verze 1803 a novější. Přístup do aplikace je možný skrze Microsoft Edge a Google Chrome, vlastní aplikace nemá žádné nastavení nebo vlastní grafiku, vše se řeší pomocí webového prohlížeče, tudíž je vhodná pro instalaci na server Core.
Na cílových počítačích musí být aktivní služba WinRM a příslušné výjimky ve Firewall, což se dá obojí zajistit příkazem: winrm qc -q
Vyjímaje provádění konkrétních úkonů správy (např. správy pravidel Firewall, instalace Update...) je k dispozici i přístup na Adminshare, kde je možné pracovat se soubory a PowerShell remoting (vzdálené připojení PowerShellem) je k dispozici i možnost vyvolání RDP připojení.
Mezi počítači je možné vyhledávat a je možné si je pomocí štítů třídit do různých skupina a na jejich základě si je filtrovat.

Tentokrát mohu potvrdit, že nasazení je od verze 1904 jednoduché, rychlé, bezstarostné a vše funguje, jak má. Na cílové PC není potřeba instalovat žádného klienta. Za mě opravdu povedená aplikace a rozhodně stojí za těch 30 minut, které jsou potřeba k tomu, aby jste ji instalovali, zvykli si na ni a nabyli ji všemi Windows zařízeními.
16.08.2019 22:03:43
jan.kostra
Převod skenů do editovatelného textu.pdf  208.3kB
Sken, tištěnou předlohu či vyfotografovaný text převedu do formátů doc, docx, rtf, html, či txt. Text dokážu převést i ze zabezpečených souborů pdf. bližší info na kontaktech v inzerátu.

Líbí se vám tyto stránky?

Ano (3593 | 24%)
Ne (3838 | 26%)
líbí se mi obsah (1927 | 13%)
líbí se mi grafika (1967 | 13%)

Našli jste zde co jste hledali??

Ano, vše (1681 | 20%)
Ano, z větší části (1692 | 20%)
Ano, z měnší části (1706 | 20%)
Ne, to co jsem hledal(a) (1693 | 20%)
Děkuji za návštěvu a doufám, že nalezené informace byli dostatečné Váší potřebě.
V případě potíží mě kontaktujte na e-mail: petrasek.jan@windowslive.com .
administrátor Petrásek Jan
přístup: http://www.webgarden.cz/index.php?action=logoutuser
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one