Zde se dozvíte mnohé nejen z elektrotechniky, ale i z dějin a současnosti letecké techniky i dějin světa, též rady a triky, jak pořídit dobré fotografie.
Pozor, vyhledávač pracuje především na soubory uložené mezi lety 2008 a 2012, nové soubory nahrané od 1.1. do 1.7. 2013 z 99,5% nesnímá!!!, novější soubory nejsou problém.

Report stavu GPO na PC pro daného uživatele

Každý správce řeší problém s tím, že uživatelům nefunguje něco, co by jim mělo fungovat a co nastavil pomocí Group Policy. Pro všechny, kterým se nechce dokola psát příkaz gpresult, nebo pro ty, kteří se správou Windows sítí začínají mám malý typ. Vytvořte si cmd soubor, který bude mít následující obsah:

gpresult /h %USERPROFILE%\Desktop\GPOreport.html

Tento soubor sdílejte uživatelům, nyní jen stačí, aby na něj uživatel poklepal a na ploše se mu objeví soubor s názvem GPOrepot, který vám pošle. Tento soubor bude v obsahovat výsledné nastavení a také to, které politiky se aplikovali, které se neaplikovali a proč (např. nevyhověl WMI filter). Reporty vypadají skoro stejně, jako když si politiku otevřete v Group Policy Management Consoli a zvolíte záložku Details (Podrobnosti).

Nyní k vlastnímu příkazu, příkaz gpresult slouží pro monitorování aplikování politik na uživatele a stroj, který tento příkaz vyvolal (proto nikdy nespouštíme jako správce!). Parametr h udává, že výstupem má být html report. Proměnná USERPROFILE udává, že "kořenovým" adresářem bude Home přihlášeného uživatele, takže, abychom to uživatelům dostali na oči na plochu, tak potřebujeme ještě přejít do podadresáře Desktop (i české Windows správně přecházejí do systémových adresářů po zadání originálního anglického jména adresáře).
16.08.2019 21:37:15
jan.kostra
Převod skenů do editovatelného textu.pdf  208.3kB
Sken, tištěnou předlohu či vyfotografovaný text převedu do formátů doc, docx, rtf, html, či txt. Text dokážu převést i ze zabezpečených souborů pdf. bližší info na kontaktech v inzerátu.

Líbí se vám tyto stránky?

Ano (3593 | 24%)
Ne (3838 | 26%)
líbí se mi obsah (1927 | 13%)
líbí se mi grafika (1967 | 13%)

Našli jste zde co jste hledali??

Ano, vše (1681 | 20%)
Ano, z větší části (1692 | 20%)
Ano, z měnší části (1706 | 20%)
Ne, to co jsem hledal(a) (1693 | 20%)
Děkuji za návštěvu a doufám, že nalezené informace byli dostatečné Váší potřebě.
V případě potíží mě kontaktujte na e-mail: petrasek.jan@windowslive.com .
administrátor Petrásek Jan
přístup: http://www.webgarden.cz/index.php?action=logoutuser
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one