Zde se dozvíte mnohé nejen z elektrotechniky, ale i z dějin a současnosti letecké techniky i dějin světa, též rady a triky, jak pořídit dobré fotografie.
Pozor, vyhledávač pracuje především na soubory uložené mezi lety 2008 a 2012, nové soubory nahrané od 1.1. do 1.7. 2013 z 99,5% nesnímá!!!, novější soubory nejsou problém.

Odstranění složky Windows.old

Tento příspěvek je pro všechny, kteří z jakéhokoliv důvodu provedli upgrade pomocí instalátoru Windows severu. Sice tato metoda je nedoporučovaná, ale je podporová, takže když jste se pro ni z jakéhokoliv důvodu rozhodli, tak je po jejím úspěšném dokončení potřeba odstranit složku Windows.old. Běžně smazat nelze (stejně jako na stolních Windows), protože jejím vlastníkem je Systém. Pokud máte instalové desktop experience, tak použije nástroj cleanmgr.exe, který je součástí Windows a znáte jej jako vyčištění disku.
Pokud máte Core instalaci, nebo nemáte desktop experience, tak nepotřebuje nástroje 3. strany, ale použijete následující příkazy:
• takeown /F c:\Windows.old\* /R /A /D “Y“
• cacls c:\Windows.old\*.* /T /grant administrators:F
• rmdir /S /Q c:\Windows.old

Prvním příkazem nuceně převezmete vlastnictví složky Windows.old, parametr R zajistí změnu vlastníka i v podadresářích, parametr A zařídí vlastnictví pro skupinu Administrators a parametr D zajistí potlačení upozornění na nedostatečná práva a s hodnotou Y i přes toto upozornění práva přebere.

Příkaz cacls zobrazuje, nebo mění ACL oprávnění. Parametr T nastavuje změnu oprávnění v adresáři a podadresářích, tedy udělujeme plný přístup pro skupinu Administrators a opět možnost F toto nastavení vynucuje.

Posledním potřebným příkazem je známý rmdir, který se postará o vlastní proces odstranění složky Windows.old a jejích podadresářů (parametr S) na pozadí (parametr Q). Tento příkaz je již potřeba pouze na verzi Core, pokud máme server s GUI, můžeme použít pro smazání Explorer.exe, ale i na Core verzi můžeme mazat graficky, pokud použijeme Admin Center, nebo jiný nástroj pro centralizovanou správu.
16.08.2019 21:17:32
jan.kostra
Převod skenů do editovatelného textu.pdf  208.3kB
Sken, tištěnou předlohu či vyfotografovaný text převedu do formátů doc, docx, rtf, html, či txt. Text dokážu převést i ze zabezpečených souborů pdf. bližší info na kontaktech v inzerátu.

Líbí se vám tyto stránky?

Ano (3593 | 24%)
Ne (3838 | 26%)
líbí se mi obsah (1927 | 13%)
líbí se mi grafika (1967 | 13%)

Našli jste zde co jste hledali??

Ano, vše (1681 | 20%)
Ano, z větší části (1692 | 20%)
Ano, z měnší části (1706 | 20%)
Ne, to co jsem hledal(a) (1693 | 20%)
Děkuji za návštěvu a doufám, že nalezené informace byli dostatečné Váší potřebě.
V případě potíží mě kontaktujte na e-mail: petrasek.jan@windowslive.com .
administrátor Petrásek Jan
přístup: http://www.webgarden.cz/index.php?action=logoutuser
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one