Zde se dozvíte mnohé nejen z elektrotechniky, ale i z dějin a současnosti letecké techniky i dějin světa, též rady a triky, jak pořídit dobré fotografie.
Pozor, vyhledávač pracuje především na soubory uložené mezi lety 2008 a 2012, nové soubory nahrané od 1.1. do 1.7. 2013 z 99,5% nesnímá!!!, novější soubory nejsou problém.

Informace o diskové aktivitě ve správci úloh

Určitě všichni známe situaci, kdy něco měníme nebo upgradujeme a server je nějak pomalý, přitom procesor není v zátěži a paměti je také dostatek. Většinou nám nezbývá nic jiného, nežli si nastavit monitorování výkonu (Perf. counters), nebo použít nástroj třetí strany. Na klientské stanici nám k základnímu přehledu stačí Správce úloh, byť hodnoty mají v sobě zanesenou určitou chybu a uvnitř virtuálního stroje jde o zcela nepoužitelné metriky, tak jako základní informace je to pořád dobré. A jak to samé udělat na serveru?
Stačí si spustit příkazový řádek v režimu správce.
Nyní zadáme příkaz: diskperf -Y
Po jeho potvrzení, když otevřeme správce úloh, máme na kartě výkon k dispozici informace o jednotlivých diskových jednotkách, což je opravdu dobrým prvním odhadem, ale s ohledem na to, že jde o logické nikoliv fyzické disky, nám to neřekne víc, nežli že rovna běží něco, co je náročné na diskové operace, více informací je již potřeba zjistit pomocí monitorování výkonu.
01.05.2019 14:40:52
jan.kostra
Převod skenů do editovatelného textu.pdf  208.3kB
Sken, tištěnou předlohu či vyfotografovaný text převedu do formátů doc, docx, rtf, html, či txt. Text dokážu převést i ze zabezpečených souborů pdf. bližší info na kontaktech v inzerátu.

Líbí se vám tyto stránky?

Ano (3593 | 24%)
Ne (3838 | 26%)
líbí se mi obsah (1927 | 13%)
líbí se mi grafika (1967 | 13%)

Našli jste zde co jste hledali??

Ano, vše (1681 | 20%)
Ano, z větší části (1692 | 20%)
Ano, z měnší části (1706 | 20%)
Ne, to co jsem hledal(a) (1693 | 20%)
Děkuji za návštěvu a doufám, že nalezené informace byli dostatečné Váší potřebě.
V případě potíží mě kontaktujte na e-mail: petrasek.jan@windowslive.com .
administrátor Petrásek Jan
přístup: http://www.webgarden.cz/index.php?action=logoutuser
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one