Zde se dozvíte mnohé nejen z elektrotechniky, ale i z dějin a současnosti letecké techniky i dějin světa, též rady a triky, jak pořídit dobré fotografie.
Pozor, vyhledávač pracuje především na soubory uložené mezi lety 2008 a 2012, nové soubory nahrané od 1.1. do 1.7. 2013 z 99,5% nesnímá!!!, novější soubory nejsou problém.
Zdravím,
nic není bezchybné a i na Windows 10 se najdou chyby, které otravují všední život obyčejného uživatele. Nutno podoktnout, že systémy Win8 a Win8.1 na tom byly v tomto stádiu vývoje dalece lépe, co se týká kvality.
Velký problém číslo jedna je zahlcující se explorer.exe. Průzkumník velmi rychle a snadno dosahuje hodnot i přes 100 MB RAM, což je problém, protože od hodnoty nějakých 80 MB RAM je pomalý, někdy zamrzá, otevírá jinou složku či soubor, nežli jsme chtěli. K samovolnému restartu průzkumníka dochází až relativně pozdě, to hodnota RAM, pokud se nekopíruje či nepřesouvá musí přesáhnout 200 MB, aby se proces samovolně restartoval, což je dále nežli u Win8.1 a proto je celkově průzkumník pocitově více nestabilní.
Dalším problémem spojeným s průzkumníkem je nestabilita přehrávače WMP, který u větších videosouborů je závislý na výchozím stavu průzkumníku, pokud byl průzkumník příliš velký, tak je možné, že přehrávač se sám ukončí v průběhu přehrávání. Další kdy dochází ke kolapsu přehrávače je, pokud byl přístroj převeden do režimu hibernace a tím došlo k pozastavení přehrávání, v takovém případě ve více jak 90% je přehrávač systémem ukončen. Tyto výrazné chyby se dotknou každého, protože se týkají i ostatních "integrovaných" přehrávačů, které nejsou platformy metro. Když už jsme u metra, tak v případě zahlcení Exploreru dochází i k zamrzání metro aplikací, zejména čtečky a skype, problémy nastávají pří obnovení z minimalizovaného stavu na liště. Tento problém sdílí s ostatními aplikacemi, celkově je potřeba poměrně často restartovat průzkumníka a nebo v případě obnovení aplikace z lišty je někdy nutné restartovat i samotnou aplikaci (platí pro aplikace prostředí metro) či užít přepínač ploch, který umožní přejít do konkrétní aplikace.
Průzkumník způsobuje i značnou nestabilitu aplikace MS Outlook a to hlavně v režimu kalendáře, podobnými problémy se stabilitou a zhoršenými reakcemi zde trpí i Abby fine readr. Zatím jsem žádné další nedostatky, kromě úplné absence plnohodnotného metro prostředí na desktopové verzi systému nepodkal.
BUILD 9926
V tomto obraze se povedlo odstranit spoustu nedostatků z předchozích verzí. Problémem je občasné bezdůvodné přetěžování CPU, Nekomunikativnost s Wi-Fi kartami Atheros původně určenými pro systém Windows 7, tyto katry zmizí z ovládacích panelů a nelze k nim doinstalovat ovladače od Atherosu. Díky chybě Wi-Fi modulu není možné zprovoznit Wi-Fi host spot, sice nějaký pokus o činnost adaptéru je, když je odpojený ethernetový kabel.
Dalším problém je nefunkční asistentka Cortana, od které by bylo fajn, aby šla zapnout a ovládat v angličtině, i s českým jazykovým balíčkem.
Metroaplikacím, především skype, se stává, že nabíhají částečně, chybí posuvníky a v případě skype i řádka pro psaní zpráv, řešením je ukončení aplikace a její opětovné spuštění. Tato chyba se projeví pohnutím loga, nebo uhnutím teček do strany nebo šikmo nahoru. U nového Stoere často nenaběhne domovská stránka a je méně přehledný, nežli verze ze systému Windows 8.1.
Krom problémů s vlastním upgrade pomocí ISO souboru, protože se měnil jazykový balíček na český, je systém v edici Enterprice stabilní a neprojevil žádné další chyby. Nicméně základní edice systému je víceméně nepoužitelná, nestabilní, pomalá, zasekává se, zde se projevuje oddělení vývoje standartních edic a edice Enterprice.
30.01.2015 00:39:20
jan.kostra
Převod skenů do editovatelného textu.pdf  208.3kB
Sken, tištěnou předlohu či vyfotografovaný text převedu do formátů doc, docx, rtf, html, či txt. Text dokážu převést i ze zabezpečených souborů pdf. bližší info na kontaktech v inzerátu.

Líbí se vám tyto stránky?

Ano (3593 | 24%)
Ne (3838 | 26%)
líbí se mi obsah (1927 | 13%)
líbí se mi grafika (1967 | 13%)

Našli jste zde co jste hledali??

Ano, vše (1681 | 20%)
Ano, z větší části (1692 | 20%)
Ano, z měnší části (1706 | 20%)
Ne, to co jsem hledal(a) (1693 | 20%)
Děkuji za návštěvu a doufám, že nalezené informace byli dostatečné Váší potřebě.
V případě potíží mě kontaktujte na e-mail: petrasek.jan@windowslive.com .
administrátor Petrásek Jan
přístup: http://www.webgarden.cz/index.php?action=logoutuser
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one